BLOGas.lt
Sukurk savo BLOGą Kitas atsitiktinis BLOGas
Temos “C2H5OH” archyvas

Ir nieko naujo. Nerašau čia mėnesiais, tada vėl parašau ir kuriam laikui dingstu. Kodėl? Mano gyvenimas per geras, kad rašyčiau.

Atrodo, dar viena įprasta naktis. Tik kažkodėl visi per ją švenčia, nusprendėm pašvęst ir mes. Nuvažiavom į kažkokį tūsą, kuriame radom RastaPutiną, daug taivaniečių, šiaip kažkokių random žmonių. Kadangi nelabai ką supratom, išvažiavom į Sigmą.

Pusę dvylikos jau lipom laiptais link ten, kur vis dingsta mano vyras. Sako, groja, nors iš tuščių butelių kiekio sprendžiant gali būti, kad ne tik groja. Bet tebūnie… Ir jo veidas nušvito. Pagaliau. Ir pati džiaugiausi ta ramia ir šeimyniška atmosfera. Atvažiavom penkiese. Aš, vyras, grupiokas su mergina ir vakaro eigoje Reksu ir gražiausiu miesto šunimi tapusi mano mažoji.

Be 5 vidurnaktis. Užsilipom ant stogo, o tada apstulbinti 3D vaizdo nebežinojom, į kurią pusę žiūrėti. Visur fejerverkai, viskas taip gražu, jauku ir taip gera, kai mielasis apkabinęs linki dar vienų gerų metų. Abu žinom, kad kitaip nė būt negali. Mažoji šiek tiek išsigandus, bet vėl pamačius, kad grįžom ir susilaukus begalės dėmesio nurimo. Karts nuo karto išeidavo į kitą tūsą šalimais. Matyt, pabodo tų pačių žmonių glostymas, tai užsimanė dar šiek tiek dėmesio.

Galiausiai pavargę grįžom namučio ir ramiai dviese užmigom. Pirmą naktį 2014-aisiais. Labai maloni man tokia magija. Net jei tokia paprasta.

gnom

Rodyk draugams

Comments Komentarų nėra »

Artėja dar vienas egzas, ta proga vėl naujas įrašas. Remiuosi savo gyvenimiška patirtimi ir keistoku humoro jausmu. Jokių psichologinių testų, tyrimų ir analizių nedariau, todėl negaliu garantuoti, kad taip visuomet būna. Tikiu, ne su viskuo lengva sutikti, man pačiai ne viską buvo taip paprasta pripažinti.

Mergina sako: Aš dėl tavęs nieko niekad nedarysiu.
Iš tiesų: Aš dėl tavęs padarysiu viską, svarbu, kad tu nebandytum priversti to daryti, apsimestum, kad nepastebi ir garsiai apie tai nekalbėtumėme.

Mergina sako: Aš tau leidžiu daryti, ką nori.
Iš tiesų: Jei nori būti su manimi, turi savo noru daryti tai, ko noriu.

Mergina sako: Man nereikia vaikino, santykiai ne man.
Iš tiesų: Aš meluoju.

Mergina sako: Man svarbu, kad esu pati sau graži.
Iš tiesų: Svarbu, kad patinku tau, visa kita - nusispjaut.

Mergina sako: Karjeros dėl šeimos neaukosiu.
Iš tiesų: Vėl meluoju.

Mergina sako: Aš rimta, atsakinga, savarankiška, protinga moteris. Galiu gyventi ir pati.
Iš tiesų: Nemeluoju, bet be viso to aš dar ir jautri, kartais silpna, gležna. Galiu, bet nenoriu pati viena.

Mergina sako: Noriu puoselėti lygiaverčius santykius.
Iš tiesų: Vis vien tavo žodis paskutinis. Nes tu vyras.

Mergina sako: Ne.
Iš tiesų: Taip. Jei tik pasistengsi.

gnom

Rodyk draugams

Comments Komentavo 7 »

Rytas. Rytas savo lovoj. Malonu, šilta, gera. Tik pro langą nesimato rudenėjančių medžių, nesijaučia barbenimo ir raginimo jau krapštytis iš lovos. Gal ir geriau taip.

Mėlynės ant kojų ir rankų, nubrozdinimai visur, kur gali būti, matyt, pogo kad ir su kuo visad būna žiaurokas.

Kažkaip man gėda girtis, kiek kada ir kaip gėriau, o kitiems - toks pasididžiavimas, kad net man nuostabą kelia.

Vos prakalbu, vėl sergu. Už tai visai išdažytai, ištepliotai tešla vaikščiot buvo visai smagu.

Ą: Parodžiau merginai mūsų susirašinėjimą. Jai labiausiai patiko ta vieta, kai pasiūlei išsitrinti žinutes.
Aš pamačius ką nors panašaus iš karto nutraukčiau santykius…

Man sekasi gyvenime. Dažnai ir daug, bet vis vien nepakankamai. Bijau tik, kad vieną dieną tai baigsis.

L: tu matei pakankamai šūdo gyvenime.
M: ne, ne pakankamai, nes vis dar gyvenu.

Kai reik pasiteisinti dėl vieno ar kito dalyko, kurį padariau, aš tiesiog primenu, kad esu INTJ. Šlykštus ir sunkiai pakenčiamas charakterio tipas.

gnom

Rodyk draugams

Comments Komentarų nėra »

Tvarkaraštis mano itin laisvas, turim daug pertraukų ir laiko pabėgiot į savo nuostabųjį vidinį kiemelį, prie kavos aparato ar šiaip koridoriuose tarpusavy pabendraut.

Rytais renkasi visi fux’ai, kurie taisyklingai yra vadinami netgi nuliais ir kartu maloniai bendraujam. Jau spėjom susipažinti, beveik susigyventi. Malonūs ir šilti žmonės.

Paskaitose žmonių daug. Seminaruose, pratybose, laboratoriniuose mūsų vos 20. Paskaitose bent jau linksma, nes mano grupė… Mėgstančių pasėdėti prie knygų, o va kursas tai jau visoks yra.

Šiandien po paskaitų ėjom į Apuoką. Atsipalaiduoti. Arti fakulteto, patogu, jauku ten.

Turiu grupioką, kuris, panašu, kęs mane ateinančius 4 metus. Nieko, jis iš Kauno, manau, dar ne tokių siaubų matęs.

Užsiverčiau darbais. Man sakė, kad liko 15 dienų, tada bus dar įdomiau. Aš nelabai tuo tikiu, bet negi sunku išlaukti dvi savaites?

Mūsų fux’ai dažnai susitinka baruose. Na, tipo meet’ai būna. Visai linksmai gaunasi. Tam net nuostabų šūkį rėkėm per rugsėjo 1-osios eiseną.

Visą dieną gėrėm mes,
C2H5OH.
Šiandien mums dėl to negera,
Eisim susprogdinsim barą.

Reikia grįžti prie visų aukštosios matematikos uždavinynų ir pusę tūkstančio puslapių turinčio chemijos vadovėlio anglų kalba.  Šiaip, nieko sudėtingo, tik skamba labai rimtai. Žinot, reik bent jau apsimest, kad kažką veikiu gyvenime.

gnom

Rodyk draugams

Comments Komentarų nėra »

V. pasidažiusi lūpdažiu išbučiavo visą veidrodį. Pasikviečiau ją, paklausiau kodėl ji taip padarė, ana apsisuko ir nuėjo, po poros minučių grįžta vesdamasi kitą draugą už rankos ir priekaištaudama, kodėl jis bučiuoja veidrodį.


Tik mano draugai yra tokie dėmesio kekšės, kad paryčiais rašinėtų visiems miegantiems, kad pasiklydo, jog tik gautų dėmesio.


R: Mačiau voverytę.
V: J. sakė, kad prie tualeto yra voverių kiaušiniai. 19 metų, o dar tiki tokiais dalykais…


Paskutinę naktį išėjom parūkyti. Paskutinės cigaretės ir pažiūrėti į nuostabiai giedrą dangų. Tik išėję supratom, kad jau seniai prašvito. Parūkėm ir slėpėmės pačioj tamsiausioj namo vietoj.

J: kelkis, ateik
M: *keiksmažodžių lavina* tikrai būtina?
J: tiesiog aš kitų draugų neatpažįstu ir nežinau, kas kur…

Sunku su tokiais žmonėm gyventi gamtoje, bet bent jau linksma. Visai pripratau pabudus keikti visus, matyti tuos pačius patinusius veidus, vietoj to, kaip kad įprasta, pabusčiau viena, ramiai ir niekur nebėgdama pasidaryčiau kavos.

Rodyk draugams

Comments Komentarų nėra »

Štai ir prasidėjo abitūros linksmybės. PAGALIAU. Prasidėjo su kaupu. Truko lygiai parą ir paliko pačius tobuliausius įspūdžius.

05:00 Keliuosi, rengiuosi Chicago miuziklo tema, važiuoju į susitikimo vietą.

06:00-06:30 Susitinkam, pasipuošiam mašinas balionais ir šimtukais, pabendraujam, visi atrodom nuostabiai, išvažiuojam pasiimti auklėtojos (~15km)

06:30-08:10 Pasiklydom, persiskyrėm per pusę. Pakeliui prisijungėm prie likusių mašinų, kurios pasiėmė auklėtoją, pakeliui viena mergina įkalė į kažkokios moters automobilį, ana palinkėjo sėkmės ir išvažiavo (man irgi nebūtų gaila Audi 80). Atvažiavom prie Vingio parko, iššovėm šampaną, pasilinksminom, pasifotkinom ir gražiai įžygiavom į mokyklą.

Aš buvau su itin trumpa juoda suknele, kurios net ir iškirptė buvo nekukli, ~12cm kablais iki kelių, ryškiai juodom akim, raudonom lūpom ir su šautuvu rankoj.

08:10-11:30 Tipo vyko pamokos, nei vienoj nebuvau nuo pradžios iki galo, iš esmės ateidavau pasisveikinti su mokytojais. Per vieną 30min pertrauką šokom, per kitą pardavinėjo pažymius. Brangiausiai pardavė chemijos dešimtuką, jo kainą pakėlė net iki 150Lt. Dar supratom, kad dauguma pusryčių pavalgyt nespėjo, tai užisakėm 4 šeimynines picas, kurias dorojom tikybos kabinete, kur nuo sienų į mus žvelgė bent pora popiežių. Nuostabus jausmas.

11:30-15:45 Pasiėmus rūbus išvažiavau pas klasiokę, pas kurią kaip kokia benamė nusiprausiau ir susitvarkiau. Man padarė tikrai įspūdingą makiažą ir šukuoseną. Išbėgom į autobusą, kad nepavėluotumėm į limuziną.

16:00-17:20 Važiavom limuzinais. Gėrėm šampaną, grojo klaikiai šūdiną muziką, net tūsint nesigavo, bet visos intrigos, trukusios visą naktį, prasidėjo būtent tada. Na, ko tikėtis, kai gražiai atrodau ir sėdžių šalia trijų vaikinų.

Yra tokia sąvoka mano vyrai, reiškianti, kad jais su visom tikrai nesidalinsiu, nors tarp manęs ir jų niekad nieko nebuvo, nėra ir nebus. Tiesiog jie mano ir aš labai pagalvoju, ką prie jų prileist. Žinoma, jie nelabai supranta, kas ir kaip, bet turbūt taip geriau.

17:20-19:00 Vienuoliktokų vaidinimas, kuris buvo nuo dekoracijų iki scenarijaus griaučių nuplagijuotas nuo mūsų pernykščio pasirodymo. Na, tai tik parodo, kad mūsų pralenkt jau nebeįmanoma. Nors mes tą ir taip seniai žinojom.

19:00-21:00 Užsipirkom gėrimų (trise pasiėmėm 5l sulčių ir 2 0,7l degtinės butelius. Užteko.), bomžpakių, nes supratom, kad vis dar nevalgėm po picų, atvežtų į mokyklą. Ir išvažiavom į after’į.

21:00-04:00 Tūsas vyko, nieks nepyko. Ir oi kaip vyko. Labai daug kas nusilakė, labai daug kas vieni su kitais davėsi. Aš visą vakarą šokau su nesuskaičiuojamu kiekiu vaikinų. Vaikinas, kuris šoko geriausiai ir, kuriuo netgi pasitikėjau (nes ilgiausiai kartu šokom) netyčiom paleido mane iš rankų ir aš maloniai iš ~30cm aukščio tėškiausi ant žemės. Tuo metu mes šokom šalia dj, ant scenos. Šiaip neskaudėjo, tik šiek tiek nubrozdino ranką. Juolab, suprantama, nes anas irgi ne abstinentas. Deja. Vienu metu buvau nemalonioj situacijoj, kai viena draugė su vaikinu davėsi, kai kita sėkmingai pyko ant manęs, nes man teko šokti su A. Tam, kad pabėgčiau nuo A., nubėgau pas Ž. ir liepiau apsivesti mano vaikinu. Jis tai padarė kuo puikiausiai. Galiausiai A. mane paliko ramybėj. Per visą vakarą nieko neprisidirbau. Nei striptizą šokau, nei su kažkuo prasinešiau, nei šiaip ką. Vienžo, man buvo linksma iš kitų išsikalinėt.

Iš intelektualių paatviravimų:
Me: galvojau, pabučiuosi - trenksiu.
E: Nusikabinti užimtą paną tai tas pats, kas vienam žmogui užimti visą pilį. Arba Baltarusija laimėtų karą prieš JAV.

05:00-14:00 Miegas, apsikabinus butelį vandens. Ir pajautimas, kad šokimas ant 11cm kablų atsiperka tik stipriu kojų skausmu. Už tai atrodžiau neapsakomai gražiai.

14:00-… Troškina, šiek tiek bloga, supratau, kad maišyti viską iš eilės nėra jau taip gerai. Už tai šventė verta tikrai 100/100. Nors, manau, mano organizmas mano kitaip.

gnom

Rodyk draugams

Comments Komentarų nėra »

Kai nėra vietos iš priekio, kišti reikia iš galo. Manau, kad gyvenimiškas atvejis visai.

Paskaitos metu šitą paaiškino kaip: "Kai nėra vietos iš priekio, kišti reikia iš galo." Manau, kad gyvenimiškas atvejis visai.

Va taip va chemikai supranta rezonansą. Manau, plačiau komentuoti nereikia

Va taip va chemikai supranta rezonansą. Manau, plačiau komentuoti nereikia

Va taip va atrodo mano gyvenimas šiuo metu. Benzeno žiedas bando mane patrollinti kaip įmanydamas. Kol kas aš atsilaikau. Ryt egzas. Tada ir paaiškės tikrasis dvikovos nugalėtojas.

Va taip va atrodo mano gyvenimas šiuo metu. Benzeno žiedas bando mane patroll'inti kaip įmanydamas. Kol kas aš atsilaikau. Ryt egzas. Tada ir paaiškės tikrasis dvikovos nugalėtojas.

Labiausiai tikėtinas mano atsakinėjimo tekstas rytojaus egzo metu.

Labiausiai tikėtinas mano atsakinėjimo tekstas rytojaus egzo metu.

Manau, kad galit visi draugiškai palinkėti man sėkmės rytoj, nes be jos vargiai, ar iš egzo išeisiu patenkinta jo rezultatais. O šiaip jau geriau jokio gnomo nei piktas.

p.s. Jei bent vienas paveikslėlis sukėlė šypseną, vertėtų profilaktiškai apsilankyti pas gydytoją, nes tai nieko gero nereiškia.

p.p.s. siūlau apsilankyti Chujnioj ir parašyti du komentarus vieną kritišką, o kitą gerą. Kritiškas komentaras labai greitai bus ištrintas. True story.

gnom

Rodyk draugams

Comments Komentarų nėra »

Man neįdomu, ką Tu manai.
Visiškai nusispjaut, kokia Tau atrodau.
Tiesą sakant, žymiai linksmiau, kai žmonės jaučia man antipatiją.
Juokingiausia būna, kad viso to priežastys būna įsivaizduojamos.
Kai jų kvailos galvelės nesugeba suprasti, kur ironija, o kur nebe.

Manęs bandymas varžyti visada baigiasi tam pačiam kely
Nachui.
Nors, sako, man netinka keiktis. Ypač netinka rašant keiktis.
Kada nors nustosiu, o dabar aš dar jauna ir graži.
Mano gyvenimas yra mano, atsipisk.

Pati žinau, kad su tokiu požiūriu vyro nesusirasiu,
Gyvenimo neturėsiu.
Liksiu vieniša senmerge, kuri yra visuomet viskuo nepatenkinta…
O mano gyvenimo realybę palikite man. Tokią, kokia ji iš tiesų yra.
Jūsų patarimai ir skurdi gyvenimo patirtis nieko verta.

Pabaigti norėčiau priminimu, kad tarp juodos ir baltos yra begalės spalvų.
Tai iš kur tas kategoriškumas? Ypač kalbant apie svetimus reikalus.
Nemėgstu, kartotis, bet retkarčiais tenka.
Atsipisk, jei neturi, ką pasakyt.
Dink iš mano gyvenimo, jei neprašau ten pasilikt.

gnom

Rodyk draugams

Comments Komentarų nėra »

Niekada, kartoju, NIEKADA nenustokite abejoti viskuo. Savimi ypač. Vos tik nuspręsite, kad esate tikri dėl ko nors - viskas žlugs, keisis, persitvarkys. O tada, mielasai, gyvenk kaip nori - niekas nepadėt tos betvarkės susitvarkyti. Pats prisidirbai, nes manei esantis tikras, pats ir tvarkykis. Degtinė čia jau niekuo nepadės. Net jei 60% jos sudaro vanduo. Žmogų irgi sudaro 60% vanduo. Gal dėl to ji padeda susigrąžinti tą slenkantį iš po kojų pagrindą. Bent jau iki ryto, kai išsiblaivai.

truputį pasimetus
gnom

Rodyk draugams

Comments Komentarų nėra »

Man, kaip merginai, matyt, nedera rašyti apie tokius siaubingus dalykus, o ir šiaip, vyriški reikalai. Juk žinot, tai, kas vyrų ir lieka tarp vyrų. Moterys irgi turi begales temų, į kurias vyrai nesikiša. Aš visad mėgau vyrų kompaniją, todėl ir vyriškos temos nėra tokios svetimos.

Eilinį vakarą leisdama bare ir gerdama bokalą alaus, už kurį, be abejo, man nereiks mokėti, suvokiau, kad vyrams nedera statyti gėrimų. Aš ir šiaip nemėgstu, kai gaunu ką nors, už ką nesusimokėjau. Ir todėl negaliu pakęsti to jausmo, kai netyčiom pasiseka - tiesiog nesijaučiu nusipelniusi to, ką gavau.  Bet juk ne apie tai… Vienintelis atvejis, kai vyrui leidžiu mokėti - alkoholis. Nors ir suvokiu, kad tai pats blogiausias variantas, kai vyras stato.

Klausiate kodėl tai yra baisu? Tiek pati, tiek pažįstamos merginos, su kuriomis apie tai kalbėjau, pradeda nepatikliai žiūrėti į tokius vyrus. Aš asmeniškai, tiesiog jaučiuosi taip lyg mane norėtų nusipirkti. Todėl išgeriu bokalą ir su malonia šypsena veide tariu viso gero. Taip, mielai su vyru, kuris pastato, pamėtau strėlytes, persimetu keliais žodžiais ar išeinu parūkyt. Bet lygiai taip pat mielai tai darau su vyru, kuris nenori manęs nusipirkti. Be abejo, gali būti, kad toks vyras tiesiog pasitiki savo paties jėgom, taupo pinigus, o gal net neturi idėjų nusitempti manęs į lovą. Pastaruoju atveju aš visad stengiuosi tikėti. Bendravimas su vyru kaip su sugėrovu/pašnekovu/gal net draugu man žymiai priimtinesnis už aš padarysiu viską, kad tu šiąnakt būtum mano bendravimą.

gnom

Rodyk draugams

Comments Komentarų nėra »