BLOGas.lt
Sukurk savo BLOGą Kitas atsitiktinis BLOGas

Mane mokslai šiek tiek žudo, šiek tiek smaugia ir ramina tik tai, kad ne mane vieną. Šiandien neradusi savo mėgstamo Burn ir supratus, kad puslitrio Monster’io vienu kartu neišgersiu, pasiėmiau Dynamit’o ir supratau, kad pribrendau įrašui apie nemiegojimo technikas.

Tiesa, šios technikos, matyt, nelabai tinka tūsams ir iš karto dėl gana naujo draudimo parduoti 18-os neturintiems asmenims energetinius gėrimus galiu visus tik paskatinti tokių dalykų vartoti kuo mažiau arba, dar geriau, iš viso nevartoti.

1. Kava yra skanu. Ypač ryte ir prie cigaretės. Čia jau joks energetinis nepranoks.

2. Kava skaniai geriama su likeriu, pienu, esspresso ypatingomis progomis jas padaro dar ypatingesnes. Bent jau man - visiškai kofemanei.

3. Daugiau 3 puodelių kavos per dieną geriau negerti. Na, kiekvienam asmeniškai, bet aš stengiuosi apsiriboti vienu, kartais leidžiu sau du. Kodėl? Kava išvaro labai daug skysčių, kalcio, įvairių mineralinių medžiagų. Ir dar per dideli kiekiai kavos trikdo širdies darbą.

4. Energetiniai turi taurino. Ir čia jų didžiausias privalumas. Taurinas, manoma, stabilizuoja širdies darbą, dėl to išgėrus energetinio ne tik neima miegas, bet ir galima dirbti, nes neskauda širdies, nepykina ir t.t.

5. Energetiniai iš esmės kartais būna skanūs, bet labai reikalauja maisto kartu. Beje, turi didesnį kiekį kofeino, dėl to veikia žymiai geriau nei kava.

Ką aš renkuosi? Maloniems (ir ne tik) rytams geriu kavą, sunkiom darbo naktim džiaugiuosi, kad esti pakankamai skanių energetinių.

p.s. Nemaišykite energetinių gėrimų su degtine. Geruoju nesibaigia. Nebent LABAI reikia nemiegoti, bet tada reikia ir negerti daugiau.

gnom

Patiko (8)

Rodyk draugams

Komentarai įrašui “Hevioso: kava vs energetinis”
  1. Nemaišykite energetinių ir su žaliom devyneriom… Išskrisit :)

  2. anonimas rašė:

    aha, sutinku su Aš.
    Dar nepatarčiau vietoj vandens, į kavos aparatą pilti energetinį. Nes tada garsus matysit :D

Komentuokite