BLOGas.lt
Sukurk savo BLOGą Kitas atsitiktinis BLOGas
Temos “socialiniai eksperimentai” archyvas

Visai nerimtai pasiūliau draugui pabūti kraujo donorais. Toli trenktis nereikėjo, jie atvažiavo pas mus. Tiesa, ne itin protinga tikėtis, kad chemikų kraujas bus nuostabus ir geras, bet už tai bent jau linksma.

Po paskaitų teko laukti pusvalandį eilėje, kad galėčiau užpildžius pačią linksmiausią anketą gyvenime nueit prie svarstyklių. Minimalus svoris - 50kg, būtent tiek aš svėriau. Su rūbais ir batais. Pabambėjo, kad nelabai galiu duoti kraujo, bet vis vien jį ištyrė. Ir, o kaip netikėta, mano kraujo grupė yra gana reta ir jos visad trūksta (IV). Ir hemoglobinas visai nemažas 132g/L (min 120g/L) atsižvelgiant į tai, kad sirgau anemija. Gydytoja dar apžiūrėjo mano tobulai tinkančias venas ir nusprendė: kraują duoti galiu. Be abejo, aš apsidžiaugiau, nes buvo labai jau įdomu, koks tai jausmas.

Turbūt reiktų paminėti, kad ir taip esu šiek tiek nusilpusi po gerų gerų krikštynų. Vos atsisėdus į tą minkštą ir patogią kėdę pasidarė velniškai baisu. Mane bandė laikyt už rankos, bet dėl mano išgąsčio visiems buvo tik labai juokinga. Na, ką padarysi.

Nenualpau, kas jau yra labai gerai, gavau šokolado, kvietimą į kiną ir labai daug juoko. Nes personalas labai draugiškas buvo. O ir dėstytojai su studentais visai kitaip bendravo. Labiausiai patiko bendra fakulteto nuomonė. Visi, kuriuos sutikom pakeliui duoti kraujo, sutiko eiti kartu. Maži gyvenimo džiaugsmeliai taip ir pasireiškia.

gnom

Rodyk draugams

Comments Komentavo 2 »

Kažkas atsitiko, visi rašantieji čia nusipirko gyvenimus, susirado naujas simpatijas ar šiaip nauji vėjai jiems  papūtė. Kadangi mano gyvenime nedaug kas keičiasi ir esu tuo labai patenkinta, vėl čia rašau. Po tiek metų baimės užmigti, nes ryte gali viskas būti tik blogiau, pagaliau miegot einu ramiai. Iš niekur pasiųsdavo geriausias draugas, dingdavo motyvacija ką nors daryti, antra pusė tiesiog išnykdavo lygiai taip pat greitai kaip ir atsirado. Kartais dienai, savaitei ar iš viso. Žinot tą jausmą, kai bandai užmigti ir tikiesi kitą dieną nieko nebeprisiminti? Ir, deja, prisimeni. Pagaliau tai dingo. Nežinau, kaip ilgam, nes ilgainiui viskas šiek tiek pabos, bet poilsio man labai reikėjo ir jį gavau.

Po trumpos įžangos, jei dar nepaspaudėte to gražaus raudono mygtuko viršutiniame dešiniame monitoriaus  kampe, galiu pradėti kalbėt į temą. Nusprendžiau, kad pats laikas padaryti didžiausią nesąmonę gyvenime. Dėl to lygiai po savaitės (kitą trečiadienį arba 11-02) vykdysiu patį keisčiausią socialinį eksperimentą. Kadaise savaitę negėriau kavos, nerūkiau, buvau draugiška visą dieną VISIEMS (šitas nelabai nusisekė), tiesa, dar nešokau žemyn iš penkto aukšto. Visą dieną aš sakysiu TAIP nepaisydama, ką man pasiūlys daryti. Žinoma, niekas apie tai nebus informuotas, tačiau žinodama savo draugus, manau, kad tai pasibaigs kažkuo labai keistu arba kitą rytą tiesiog bus sunku pažiūrėti visiems į akis. Bet kuriuo atveju, skamba linksmai.

Kodėl ne ryt, poryt, o būtent trečiadienį? Nes tada bus jau atostogos ir jau beveik paskutinės atostogos mokykloje, nereikės mokytis ir visų nekęst, bus daug laiko nesąmonių darymui. Žinoma, po to visą dieną galėsiu nuosekliai aprašyti šičia.

Koks viso to tikslas, paklausite? Labai paprastas - parodyti sau pačiai, kada taip yra tinkamas, o kada iš to gali išplaukti dar viena problema. Tiesiog reikia įsitikinti, kad tas žodelis gali labai daug įtakos gyvenimui daryti. O jį pasakyti kartais taip lengva.

Taigi, tebūnie lapkričio 2d. ne vien man THE YES DAY. Visus maloniai kviečiu prisijungti prie šios didelės nesąmonės. Kartu sakyti TAIP linksmiau.

šyzova
gnom

Rodyk draugams

Comments 1 komentaras »