BLOGas.lt
Sukurk savo BLOGą Kitas atsitiktinis BLOGas
Temos “Muzika” archyvas

Neseniai grįžau iš festivalio, matyt, net nereikia pasakoti kokio. Grįžau ir šiaip ne taip nušliaužiau iki lovos. Negaliu pasakyti, ar festivalio metu buvo daug veiklos dieną, ar buvo įdomu, bet man užteko per laisvas nuo darbo minutes vis naujų užsiėmimų.

Taigi, veiklos netrūko, žmonės, dalyvavę joje draugiški. Pačiai dirbti su kitais sekėsi irgi labai gerai, mažai buvo girtų, nuotaiką gadinančių žmonių. Žymiai daugiau mūsų miestely apsigyveno įdomių, šiek tiek nurautų, savotiškų ir fainų. O dabar trumpas reziumė.

Ar fetivalį galim vadinti Roko Naktim? Ne, ne ir dar kartą ne. Čia Galapagai.
Ar tokie pokyčiai blogai? Irgi, manau, ne. Viskas keičiasi, roko scena Lietuvoj jau pakankamai įsitvirtinusi, turi savo  publiką, festus, taigi, viskas ne taip jau ir blogai.
Ar buvo daug žmonių, kokie jie? Labai, bent jau mano akimis žiūrint. Su dauguma buvo neapsakomai linksma.
Kas nutaškė geriausiai? Vienintelė grupė, kurią galėjau išgirsti nuo pradžių iki galo: Sindikatas. Be jokių abejonių. Po jo tik vandens atsigert bėgom ir pasėdėt, nes kojos tiesiog nebelaikė.
Ar verta savanoriauti? Pati nesavanoriavau, bet vis žiūrėjau į tuos visur bėgančius ir lakstančius žmones ir man jų gaila darėsi. Manau, lengviau susimokėti už bilietą, nebent labai patinka dirbti.
Kas festivalyje yra svarbiausia? Kuo nuostabesnė kompanija. Manoji buvo random’inė, bet labai gera. Dėl to ir festivalis tik geriausiais žodžiais linksniuojamas. Muzika natūraliai lieka antroj eilėj.
Kas labiausiai įsiminė? Kai po pasirodymo pribėgo vienas vaikas, su kuriuo tą vakarą nemažai dirbau, pasakė, kad labai gražiai sukau ir apsikabino. Taip ir norėjosi apsiverkt iš laimės.
Festivalio atradimas. Breed77. Tiesiog.
Ar buvo problemų dėl saugumo? Tikrai ne. Net savo visą miestelį palikdavom be priežiūros ir rasdavom nė kiek nepaliestą. Apsaugos nestigo, tvarkos irgi.
Ir pagaliau, ar verta mokėti tuos 60-100Lt? Aš nemokėjau, bet jei būtų reikėję, būčiau mokėjus. Mano kuklia nuomone, verta.

Šiek tiek pavėluotas įrašas, šiek tiek ne tai iš pat pradžių norėjau pasakyti, bet… tebūnie.

gnom

Rodyk draugams

Comments Komentarų nėra »