BLOGas.lt
Sukurk savo BLOGą Kitas atsitiktinis BLOGas
Temos “GeniAlumai” archyvas

Grįžau iš šios vasaros trečio festo. Ir supratau, kad ne viskas auksas, kas auksu žiba. Ir jei keisti žmonės sako, kad labai verta nuvaryti, tai dar absoliučiai nieko nereiškia. Bet apie viską nuo pradžių.

1. KILKIM ŽAIBU. Jau tapo vasaros sezono pradžios tradicija. Nieko netikėto, kad buvo viskas osum. Muzika įdomi, nauja, kai kada gal kiek per sunki, bet tikrai lengvai pakenčiama (aš šiaip laisvalaikiu metalo nesiklausau).

Pliusai:
- Daug veiklos dieną, kuri neapsiriboja scena, maistu ir alumi. Amatų kaimelis, rungtys žiūrovams, įvairios pramogos.
- Jauku. Visi ten plius/minus draugiški ir padėję ant visų. Daug šeimų su mažais ir nebelabai vaikais. Taip pat, labai smagu, kai teritoriją saugo baikeriai, nes anie tikrai moka elgtis su girtais metalistais.
- Smagi muzika. Tikrai buvo gerų atradimų, daug nuostabos ir džiugesio iš muzikinės pusės.
- Labai malonūs savanoriai ir organizatoriai. Net pačiais kvailiausiais gyvenimo atvejais padėdavo.

Minusai:
- Žiauriai lijo ir buvo tikrai šalta.
- Nebuvo vikingų laivo, kuriuo būtumėm galėję paplaukioti.

2. TUNDRA. Važiavau pirmą kartą paraginta keistų pažįstamųjų, kurie sakė, kad ten labai labai gerai.

Pliusai:
- Buvo skanaus sidro.
- Šalia smagaus ežero su geru paplūdimiu.
- Tarp stage’ų buvo pakankamai dideli tarpai, tad jie vienas kitam netrukdė.
- Sąlyginai nedaug žmonių.

Minusai:
- Vietoj apsaugos marozai, kurie reketavo pinigus iš gamtinius reikalus atliekančių ne tualete.
- Visur jautėsi žolės kvapas.
- Kas kelias valandas sulaukdavom klausimo, ar neturim grybukų ar ratų.
- Šūdinos Bass ir Techno scenos. Psy Trance buvo visai nieko, o iki Chill nespėjau nueit, bet iš tolo tai tikrai nesužavėjo.
- Marozynas, narkomanai ir nedraugiški žmonės.
- Per didelė teritorija ir per mažai žmonių.
- Labai daug nemalonių savanorių, leidžiančių sau visus siuntinėt ir panašaus tipo organizatorių.

3.ONT GRIND’U. Važiavau ten, nes mano vyras ten grojo, tad turėjau padirbėti vairuotoja, asistente ir šiaip pabūti faina. Sakė, kad turbūt labai nepatiks, nes ten keista muzika, žmonės, kažkur kitam pasaulio krašte vyks.

Pliusai:
- Labai nedaug žmonių. Gal tik keli šimtai. Ir dėl to tai buvo neįtikėtinai jauku.
- Labai malonūs, paslaugūs ir pakantūs organizatoriai. Jie tikrai padarė milžinišką darbą. Tokį, kad net sunku viską įvardinti, bet iš tikrųjų jie sukūrė labai daug.
- Kadangi buvo mažai žmonių, atlikėjai neturėjo kažkokios VIP zonos, todėl su jais buvo nesveikai smagu pabendraut.
- Skanus ir pigus alus. Tiesiog.
- Kultūrinis šokas. Ne muzika ten šokiruoja, o reginiai. Plačiau nepasakosiu, kam smalsu - kitąmet apsilankys ir pats pamatys.

Minusai:
- Negilus vandens telkinys, kuriame reikėjo gulėt norint atvėst. Ok, šiaip ten upelis.
- Rytinė pirtis palapinėje ir nesveikas karštis dieną.
- Labai jau toli nuo Vilniaus (270km).

Reziumė? Pirmas kaip visada super. Antras labai nuvylė ir nuliūdino. Trečias buvo pati pačiausia patirtis!

gnom

Rodyk draugams

Comments 1 komentaras »

Nors už lango vis mažiau pavasaris, bet šį kartą viskas tikiuosi bus kitaip. Pradėjau sveikai maitintis. Nors, niekada nebuvau ta, kuri minta tik junk food’u, pradėjau dar labiau žiūrėt, ką valgau, o salotos vakarienei tapo beveik kasdienybe.

Dar, pradėjau vėl intensyviai sportuoti. Kadangi nesu neįtikimai aukšta ir neturiu įspūdingų krūtų, treniruojuos, kad bent jau kūną turėčiau tokį, kurio negėda paplūdymyje parodyti. Manau, laiku pradėjau tam ruoštis. Turiu visus du mėnesius tapti deive. Kadangi treniruojuosi namie su įvairiomis išmaniomis programomis, supratau, kad geriausia motyvacija - tikslas, kiek turiu padaryti per savaitę. Kol kas per 3 dienas atlikau gerokai daugiau nei pusę. Tikiuosi tokią motyvaciją išlaikyt ilgam. Vien dėl stangrių papų ir žavaus užpakaliuko, kuriuos kada nors, pasižadu sau, turėsiu.

Trečia, ir turbūt svarbiausia, užsisakiau e-cigaretę. Tikiu, kad sėkmingai pakeisiu ir per 6-12 mėnesių visiškai atsisakysiu. Labai labai norėčiau. Ne dėl sveikatos, o dėl jau atsiradusio nuobodulio. Iš tikrųjų, ir sveikata ne amžina.

Taigi, pasiryžau pasikeisti. Kaip? Tiesiog savaime atėjo visi norai, todėl tikiu, kad tai išsaugosiu kaip savo naują, kitokį gyvenimą. O ką jūs pakeitėt šį pavasarį?

gnom

Rodyk draugams

Comments 1 komentaras »


    Man vasara. Dėjau ant sesijos ir visų kitų siaubų. Aš ir pati sau faina, graži ir seksuali.

    gnom

Rodyk draugams

Comments Komentavo 2 »

Vėl verkiant reikia mokytis. Vėl rašinėju čia savo genialias idėjas. Nuostabiame soc. tinklapyje pavadinimu facebook visi jau deda nuotraukas, kaip mokosi ir geria energetinius. Jaučiu, vertėtų susimąstyti, kai net to man nebereik, kad naktį ramiai galėčiau nemiegoti. Natūraliai pripratau prie 4-5 valandų miego. Na, miegas per paskaitas nesiskaito. O dabar grįžtu prie temos.

Kodėl sėkmingi žmonės yra gražūs? Nors, greičiau atvirkščiai, kodėl gražūs žmonės yra sėkmingi?

1. Gražūs žmonės (ypač tie, kurie mano, jog yra gražūs) savimi pasitiki, dėl to mažiau bijo kritikos, priekaištų.

2. Visiems seniai žinomas faktas, kad jei nenori klysti - nereikia daryti. Kompleksuoti (dažniausiai negražūs) žmonės linkę rinktis šitą kelią, nes bet kokia kritika yra labai skaudi ir tik dar labiau žlugdo jų ir taip žemą savivertę.

3. Gražus žmogus visuomet labiau patinka aplinkiniams. Na, gal ne tiek gražus, nes tai jau skonio reikalas, kiek simpatiškas. O simpatiška pagal viso pasaulio suvokimą yra tai, kas proporcinga. Ir grožio etalonai ne visuomet čia galioja. Gražiu žmogumi greičiau patikima.

4. Ambicijų pilnas, savimi pasitikintis ir grožio nestokojantis žmogus linkęs siekti vis daugiau ir eiti tolyn. Mano aplinkoje labai daug gražių žmonių. Tų, kurie dar ir labai sėkmingi. Savo aplinkoje turiu vienetus negražių žmonių, daugeliui jų nesiseka. Pastebėjau, kad LABAI išvaizdūs žmonės (ypač vyrai) be didesnių pastangų gauna viską, ko nori.

Tad, mylėkit save, nes niekas kitas to už jus nepadarys. Vienas draugas teisingai sakė: “Jei manęs niekas nepagiria, tai aš pats save pradedu girti.” Žinokit, tai veikia, nes tik gražūs žmonės valdo pasaulį.

gnom

Rodyk draugams

Comments Komentavo 4 »

Kapinių prižiūrėtojui Jeronimui jau pabodo atsakinėt į klausimą, iš kur tokias baisias bobas iškasė.

Rodyk draugams

Comments Komentarų nėra »

Neseniai girdėjau milijono vertą frazę: “Vyras būdamas su moterimi turi rinktis, jis nori būti teisus ar laimingas. Vos tik užsimano būti laimingas, nustoja būti teisus.”

Turbūt dėl to aš dažnai lieku teisi, ech tas kvailas vyrų noras būti laimingiems.

gnom

Rodyk draugams

Comments Komentarų nėra »

Atėjo laikas paveikslėliams, nes žodžiai taip gerai nebeveikia.

Aš taip jaučiuosi beveik kasdien. Ir nežinau, pasiduoti ar dar ne.

Aš taip jaučiuosi beveik kasdien. Ir nežinau, pasiduoti ar dar ne.

Beveik miela. Beveik.

Beveik miela. Beveik.

Ech, ta skaudi gyvenimo tiesa...

Va tokios mintys apima, kai savaitgalis trunka 4 dienas. Tai rimtai gąsdina.

gnom

Rodyk draugams

Comments Komentarų nėra »

V. pasidažiusi lūpdažiu išbučiavo visą veidrodį. Pasikviečiau ją, paklausiau kodėl ji taip padarė, ana apsisuko ir nuėjo, po poros minučių grįžta vesdamasi kitą draugą už rankos ir priekaištaudama, kodėl jis bučiuoja veidrodį.


Tik mano draugai yra tokie dėmesio kekšės, kad paryčiais rašinėtų visiems miegantiems, kad pasiklydo, jog tik gautų dėmesio.


R: Mačiau voverytę.
V: J. sakė, kad prie tualeto yra voverių kiaušiniai. 19 metų, o dar tiki tokiais dalykais…


Paskutinę naktį išėjom parūkyti. Paskutinės cigaretės ir pažiūrėti į nuostabiai giedrą dangų. Tik išėję supratom, kad jau seniai prašvito. Parūkėm ir slėpėmės pačioj tamsiausioj namo vietoj.

J: kelkis, ateik
M: *keiksmažodžių lavina* tikrai būtina?
J: tiesiog aš kitų draugų neatpažįstu ir nežinau, kas kur…

Sunku su tokiais žmonėm gyventi gamtoje, bet bent jau linksma. Visai pripratau pabudus keikti visus, matyti tuos pačius patinusius veidus, vietoj to, kaip kad įprasta, pabusčiau viena, ramiai ir niekur nebėgdama pasidaryčiau kavos.

Rodyk draugams

Comments Komentarų nėra »

Esu tragiškai alergiška idiotams. Ypač manantiems, kad visur skelbtis apie savo asmeninį gyvenimą yra normalu.

Turiu tiek ir tiek sesių, neturiu brolių, mano tėvai tas ir tas, mėgstu tą ir tą, mano asmens kodas, banko kortelės numeris ir adresas: <…>. Rašykit tokia forma. Visiems įdomiau bus.
p.s. pačią pradžią galit ir praleist, ji iš tiesų niekam neįdomi.

gnom

Rodyk draugams

Comments 1 komentaras »

-Nepastebėjai, kad vis šlykštesnė darausi?
-Ne, tu visada šlykšti, aš jau pripratau.
-Malonu.

Va tokie mano draugai. Keisti, retai kada draugiški, greičiau pasišaipys iš visko, iš ko galės. Juk jie draugai ir kitaip būti negali.

Keistoj aplinkoj pastaruoju metu gyvenu. Visi asmeniniai santykiai nebeslepiami. Matyt, ne todėl, kad nesinorėtų, o tiesiog todėl, kad vis vien visi viską sužinos, tai kam dar sudaryti sąlygas sklisti gandams, kurstyti žmonių susidomėjimą ir komplikuoti visą situaciją. Ir visa tai šimtadienio įtaka. To, po kurio vieni į kitus žiūrėdami krizenom, o praeiti pro kelis žmones nesusijuokus ligi šiol nelengva.

Girdėjai, kad iš Kazimieros kepenų išoperavo Lenino statulėlę? ©E.

Tipo šimtas dienų. Teoriškai. Praktiškai jau 91 beliko. Kam rūpi, kai asmeninis gyvenimas eina šaibom? Dėl ko? Iš esmės dėl nieko, dėl vienos nakties, priminusios, kad taip gera gerti neskaičiuojant, kada jau gana, šokti negalvojant, kad ryt nesugebėsiu pažiūrėti kam nors į akis, dėl išsiilgimo grįžus gult į lovą ir miegot apsikabinus butelį mąstant, kad buvo AWESOME . Nieko reikšmingo, bet jei ne dabar, tai kada nors vėliau aš būčiau tai prisiminus. Ir, matyt, būtų buvę blogiau. Kas būtų, jei būtų… VELNIOP.

Taip norisi visus pasiųsti nachui, o tada pakviesti alaus. Na… Kaip senais laikais, kai gėrėm alų ant Barbakano ir nelabai mąstėm apie tai, kas bus toliau. O dabar mąstom? Ne, tiesiog jaučiam, kad neišvengiamai tai artėja.

O galima gimtadieniui gauti šaunamąjį ginklą dėl viso pikto? Na, draugu mes jau pasirūpinom ir nupirkom gero plieno peilį. Na, kad nuo kraujo nesurūdytų. Juk žinot, kai greitai kraujas viską išėda… Nežinot? Tada geriau ir nesužinokit.

Po šimtadienio galvoj skamba “So what we are drunk,/ So what we smoke weed./ We’re just having fun,/ We don’t care who sees.” Bet juk taip iš tiesų ir yra. O aš vėl noriu nusiskusti šoną. Tam, kad atrodyčiau vėl ta pati pikta ir nedraugiška mergina. Pavargau atrodyti tvarkingai. Grąžinkit mano juodas trumpas sukneles, aukštakulnius, tamsius šešėlius ir agresyviai atrodančius draugus. Tuos, kurių daugiau nebenoriu gyvenime matyti, tuos, kurie degs pragare, nors jo nėra.

p.s. jei sugebėjot suprasti, rimtai siūlau pasitikrinti sveikatą. Man tiesiog labai reikėjo išsiliet.

pošlanakt,
gnom

Rodyk draugams

Comments Komentavo 2 »