BLOGas.lt
Sukurk savo BLOGą Kitas atsitiktinis BLOGas

Grįžau. Po tiek dienų miego įsirangius glėby ir po tiek parų automobily, palapinėj ir valgant makaronus. Po laiko, kai taupoma ant visko išskyrus įspūdžius. Ir einant į muziejus buvo mokama užsimerkus: mums rūpi pamatyti ir nesvarbu už kiek. Toli nevažiavom. Tik 2000km. Tik 5+2 naktys. Tik 1000Lt. Tik dviese. Tik du velniškai įsimylėję žmonės.

Ir visa šita įžanga buvo reikalinga tam, kad pasiruoščiau parašyti vienintelį sakinį: Moteris gali būti laiminga tik tada, kai jos vyras yra laimingas.

Visai nesunku yra palikti vyrą miegoti, o pačiai taip sunkiai išsiropšti lauk ir šąlant virti kavą bei pusryčius vien dėl to, kad artimas žmogus gautų dar minutę poilsio.

gnom

Patiko (5)

Rodyk draugams

Komentarai įrašui “Hevioso: trumpa refleksija prieš ilgą pasakojimą”
  1. kažkaip netikrai skamba. toks vaizdas, kad tu įsimylėjus iki ausų, o tam bernui px

  2. Dėl mano savijautos tu teisus. Dėl jo - nežinau. Negaliu atsakyti už kitą, bet iš to, ką matau, galiu bandyti prieštarauti ir sakyti, kad yra priešingai.

    Tiesiog esu linkusi prie archajinio santykių modelio, tad man visiškai normalu atrodo stengtis dėl savo vyro kiek tik įmanoma.

    gnom

  3. Tačiau tą patį galima pritaikyti ir vyrui, kuris irgi turėtų būti laimingas tik tada, kai jo mylimoji yra laiminga, ne?:)

  4. Tikriausiai, bet kažkaip už kitus kalbėti laba sunku. Ypač šita tema. Turbūt ta laime vienas dėl kito ir būna grįsti santykiai.

    gnom

Komentuokite