BLOGas.lt
Sukurk savo BLOGą Kitas atsitiktinis BLOGas

Buvo labai linksma prieš kelias diena iš karto po egzo ieškoti draugų, su kuriais ramiai galėčiau pachillint ir pabūti. Ir supratau, kad sesijos metu draugai nebeegzistuoja, nes visi mokosi. Su grupiokais nebendrauju iš principo.

Sakot, sesija nėra taip jau blogai? Nėra, gal net priešingai - visai linksma, bet tiek aš, tiek mano draugai mokomės daug ir ilgai. Naktim. Su kalnu energetinių. Ir rūkalais. Metu. Pats laikas, sakot? Tikrai.

Galvojau, gaila, kad neturiu draugų iš MRU ar dar kokio tipo univero, kur žmonės tūsina visus metus ir bet kada pasirašo eiti kur nors. Tada netyčiom užmečiau akį į MRU bestudijuojančių foto ir supratau, kad man net grupiokai labiau patinka, nei tie intelekto nesužaloti veidai.

Jau juokinga darosi dėl visų “Mokausi n naktų, kad tik išlaikyčiau” , o aš pati jau viską turiu išlaikyta. Per fuksą. Ir tik porą dalykų beliko pasikelti virš pitako. Nes kažkaip nefaina būtų turėti tiek nedaug.

Preliminariai po 4-5 dienų išvažiuoju į užsienį. Reikia pradėti dėliotis maršrutą ir ypač finansus. Bet gal kitą dieną. Kadangi vyras jau išvažiavo namo, tai grįžtu pas meilužes fiziką ir organinę chemiją.

Pastarąją laikau žodžiu. Kai visi laiko raštu. Diena anksčiau. Ir visai netyčia taip gavosi.

Tai va, greitai bus daug nuotraukų ir aprašymų, kaip M. su D. pasaulį apvažiuoti bandė. Tikiuosi, bet tada bus ramu.

gnom

Patiko (6)

Rodyk draugams

Vienas komentaras įrašui “Hevioso: sesijai įpusėjus”
  1. patiko

Komentuokite