BLOGas.lt
Sukurk savo BLOGą Kitas atsitiktinis BLOGas

Prisipažįstu - ilgai nerašiau. Tiesa, abejoju, ar beliko dar skaitančių. Ir šiandieninė tema tokia labiau iš reikalo, nes seniai seniai žadėjau, o ne iš didelio užsidegimo ir noro.

Internetas pergrūstas informacija. Baisiausia, kai žmonės linkę sugerti visą neigiamą informaciją net nefiltruodami.

Chemija yra blogai, nes kažkas per televiziją kažką kalbėjo apie maistą ir vartojo šitą žodį. Išties, vien dėl to, kad kažkoks lochas nesupranta, ką kalba ir siekia manipuliuoti masėmis, reikia juo tikėti.

Atominė elektrinė yra blogai, nes gi Černobilis vėl pasikartos. Kam ta energetinė nepriklausomybė? Darbo vietos? Pinigai? Kodėl gi nepalaikius dar artimesnių santykių su Rusija?

Kubilius yra vagis! Seime vien vagys! Ir idiotai, negirdintys, ko iš tikrųjų reikia tautai. O ko reikia? Duonos ir žaidimų? Piketų ir šūkavimų? Taip, kam rūpi tie kasdieniai faktai, kad Lietuva ekonomiškai labai gerai atsilaikė pastaraisiais metais. Ir tikrai visiškai nesvarbu, kad Seime žmonės svarsto ir priiminėja įstatymus, vyriausybė rūpinasi įvairiomis sritimis ir dirba dėl visų gėrovės. Geriau tegul visi būna vagys.

Universitetai ruošia bedarbius. Visiška nesąmonė! Lochui net universiteto diplomas nepadės. Rimtai.

Visas gyvenimas yra pilnas sąmokslo teorijų. Aplinkiniai yra slapti KGB šnipai, valstybinės organizacijos tarnauja Rusijai/JAV/ateiviams (tinkamą pabraukti). Tikrai, logika žmogaus egzistencijai nėra reikalinga. Aštrus protas, kritinis mąstymas irgi, tai kam stengtis?

Nesinori tikėti, kad tai gali būti tiesa? Nueikite į dienraščių tinklapius ir paskaitykite kelių straipsnių komentarus. Tiesa, aš prieš tai morališkai pasiruošiu, kad nebūtų didelio kultūrinio šoko. Vis vien niekaip jo neišvengiu.

O dabar šiek tiek iš tikro gyvenimo. Medicinos mokslų daktaras, atrodo, visai rimtas asmuo rašo: “AIDS nėra infekcinė liga, kuria gali susirgti bet kuris žmogus, kad AIDS liga serga tik specifinės grupės žmonių – narkomanai ir gėjai”
Šaltinis: bernardinai.lt

Informacijos srautai yra neaprėpiami. Viskas, ko reikia, norint neprapulti - kritiškai viską vertinti ir atsirinkti tiesą nuo melo. T.y., išmokti vertinti šaltinių patikimumą, išmokti daryti išvadas, vertinti vieno ar kito įvykio tikėtinumą ir t.t.

p.s. gavosi ne taip rimtai, kaip planavau, bet kol kas paliksiu taip.

gnom

Patiko (2)

Rodyk draugams

Komentuokite