BLOGas.lt
Sukurk savo BLOGą Kitas atsitiktinis BLOGas

Priešistorė: vyras nusprendė, kad pinigų taupymo sumetimais į Kilkim Žaibu nevažiuosim. Aš iki pat paskutinės minutės su tuo negalėjau susitaikyti (mat mano vyro gimtadienis per festą ir jis pusmetį planavo jį ten švęst). Susisiekiau su pora žmonių ir gavau jam nemokamą bilietą. Pro sukąstus dantis perlipęs visus principus vyras pasirašė važiuoti.

Kitos dienos ankstyvą rytą vos susimetus būtiniausius daiktus išlėkėm į Šiaulius, o iš ten į Varnius, kur ir vyksta festivalis (na, gerai, šalia Varnių prie ežero). Atvažiavus teko paleisti vyrą ir priparkuoti automobilį… lygiagrečiai duobės. Visa tai truko daugiau nei 10min, nes vis nesigavo pakankamai lygiai, kol visiškai užsiknisau ir palikau automobilį stovėti kreivai. Aš moteris. Man galima. Ir tas kreivai buvo mažiau išsikišęs už šalia stovinčius Opelius. Įsimylėjau Toyota Aygo. Tiesiog.

Prie įėjimo susimokėjau melejoną už bilietą ir negavau leidimo pasistatyti viduj automobilio, nes atvirai prisipažinau, kad turiu alkoholio. Bet blondinėms juk atleidžiama už durnumą ir netaktiškumą.

Vyro akys spindėjo, susitikom su draugais, paklaidžiojom po amatininkų miestelį ir bėgom klausytis Solstafir, kuriuos nesveikai įsimylėjau. Buvo labai romantiška ir miela. Nusprendėm, kad per tuos 14 metų (festas vyksta nuo 1999m.) publika nepasikeitė, tik suaugo, todėl visi taip romantiškai stovėjo jei ne su antra puse, tai su vaikais ant kaklo.

Be abejo, vakare buvo įdomi ir nauja patirtis vaikščioti tarp vidury lauko smigusių metalistų. Skylė su Smilgevičiūte irgi nuostabiai susiklausė. Ir tada prasidėjo metalas, kuris, tiesa, manęs per daug nežavi, nors ir alergijos jam nejaučiu.

Sulaukėm Obtest, nes juos tikrai reikėjo pamatyti. Išklausius kelių dainų grįžom į palapinę, kur pabaigėm klausyti koncerto. Žmonės šėlo iki ryto. Prisiekiu. Nei minutę nebuvo tylos ir ramybės.

Kitą rytą su keliais draugais pasveikinom vyrą su gimtadieniu. Ir nuo pat ryto klausėmės metalo. Apsimečiau, kad ne tik suprantu, bet ir patinka. Ties trečia grupe vis dar nesupratau nieko apie soliakus, technikas ir pan., bet pradėjo patikti.

Padovanojau vyrui kelis Motorhead vinilus. Nes galėjau ir žinojau, kad jis jų norės. Mes abu pamišę dėl to. Tai rimtai turėtų būti pripažinta rimta liga. Jau ne vienas ir ne du šimtai ant to išleisti ir permainų tikėtis greitu metu neverta.

Valgėm nors ir makarus, bet pižoniškai. Su keturių sūrių padažu ir sėdėdami prie scenos.

Exhumed buvo superiniai! Ir padarė nesveiką šou. Dar Turisas, per kurį pradėjo pilti kaip iš kibiro, todėl vidury visko bėgom gelbėti palapinės, o po to nebeturėjom jau jėgų nueiti paklausyti viso festo headliner’ių.

Ryte vos pabudę susipakavom daiktus, grįžom į Šiaulius, kur sočiai pavalgėm ne makarų ir kritom miegoti. Laimingi ir dviese. Pradėjom vis dažniau sulaukti rimtų klausimų dėl vestuvių. Gal jau verta susimąstyti?..

gnom

Patiko (7)

Rodyk draugams

Komentuokite