BLOGas.lt
Sukurk savo BLOGą Kitas atsitiktinis BLOGas

Kažkas minėjo, jog iškėlus klausimą dėl abortų bus tik daug kalbų ir niekas nieko neuždraus. Už tai visi galės išsilieti. Gera turėti savo aplinkoj žmonių, kurie mąsto savo galva.

1. Į akmens amžių grįžti neverta. Juk nemetam kompiuterių, vaistų, mašinų, eletros lauk, nes anksčiau žmonės gyveno natūraliau ir dėl to jautėsi laimingesni. Jie suknistai daug dirbdavo, kad pragyventų. Ir seksu užsiiminėjo tik dėl to, kad reikėjo daugintis. Nei daugiau, nei mažiau. Dabar viskas kitaip. Vidutiniškai pora per savaitę mylisi 1-2 kartus. Ir gyvena laimingai. Bet ne apie laimingai gyvenančius mes kalbam.

2. Sako, abortus pateisinti galima tik ekstremaliomis sąlygomis (po išprievartavimo, ligos atveju). Na, jei jau laikomas žudymu, tai neturėtų būti pateisinamas iš viso. O jei mergina būdama dar mokykloje pastoja? Čia jau nieko tokio? O jei šeima neturi pakankamai pinigų vaiko auginimui? Tai čia jau kaip nors tegul verčiasi. O jei paprasčiausiai dar nėra psichologiškai pasiruošta vaiko auginimui? Be abejo, dėl to verta mažiausiai 2 žmonėms sugadinti gyvenimus, kad tik nepašalinti gemano. O kiaušinius tai valgo. Ir nekovoja už viščiukų teisę gyventi. O gaila…

3. Moteris privalo išnešioti joje užsimezgusią gyvybės formą. Tiksliau, besidalijančių ląstelių gumulėlį. Ir neturėtų paisyti to, kad tai jos kūnas. Jos asmeninis apsisprendimas gimdyti ar ne. Galbūt moteris iš viso nenori turėti vaikų. Ir tai jos teisė rinktis. Net jei jums ir atrodo, kad ji elgiasi kvailai, jūsų nuomonė svarbi tik jūsų gyvenimo pasirinkimuose. Anksčiau merginos augindavo rūtų darželius, nes rūtų nuoviras yra puikus kontraceptikas. Teko skaityti, kad net post factum padėdavo.

4. Medikai nesutaria, kada prasideda gyvybė. Vieni teigia, kad vos tik susiliejus oocitui su spermatozoidu, kiti kad po 8 ar 12 savaičių. Ir tai nėra labai svarbu, kol kūdikis yra moters kūne - ji renkasi, kaip ir kas. Abortų draudimas padidintų nelegalių, nesterilių, žiaurių abortų ir dar žiauresnio elgesio su moterimis skaičių. Taip pat, tikėtina, savižudybių ir mirčių nelegalių abortų metu kiekį. Beliktų atimti iš moterų teisę balsuoti.

5. Abortai nėra kontracepcijos priemonė. Pirmiausia dėl to, kad tai didelis stresas moters organizmui, brangus malonumas ir dar visad lieka begalės rizikų. Ir visi siekiantys uždrausti moterims turėti teisių, galėtų šitoje vietoje ir patylėti. Kontracepcija jūsų visų žiniai yra prezervatyvai, hormoninė kontracepcija, visokios spyruoklės ir kitokie įrenginiai. Ne abortai. Pastarieji yra teisė rinktis, kai kažkas gyvenime vyksta nenumatytai, neplanuotai.

p.s. pati savo kailiu nieko panašaus nesu patyrus ir nenorėčiau patirti.

gnom

Patiko (3)

Rodyk draugams

Komentarai įrašui “Hevioso: apie abortus ir teises”
  1. Šiaip klausiausi abiejų pusių šalininkų, nė viena neįtikino. Kažkokiais šablonais mąsto, bet nieks nenori mokyti apie lytiškumą. Ne lytinį, švietimą, bet tai, kaip būti mergaite ir berniuku, kaip suprasti savo kūną, kaip gerbti jį.
    Aš už pasirinkimo laisvę. Taip. Bet viščiukai neturėtų būti lyginami su negimusiais vaikais. Tiesiog.

  2. O kodėl ne? Kodėl vienam leidžiama nutraukti vystymąsi, o kitam jau nebe? Kodėl žmogus geresnis už kitus gyvūnus? Ar tiesiog sunku pripažinti, kad nesam šventi ir neliečiami?

    Lytiškumo ugdymas kaip ir lytinis švietimas turi vykti šeimoje. O ne švietimo įstaigose.

    gnom

Komentuokite